Kurumsal

Hakkımızda

Erdeğer, 1982 yılında temelleri Abdülkerim Erdoğan tarafından atılan bir şirketler topluluğudur. Faaliyetlerine, İstanbul’da ve otomotiv sektöründe ikinci el ticareti ile başlayan Erdeğer, devam eden süreçte, sigorta, nakliye, akaryakıt ve inşaat sektörlerinde de yatırımlarda bulunarak, faaliyet alanlarını genişletmiştir.

2007 yılından bu yana da satış, servis, yedek parça ve ikinci el alanlarında marka bayilikleri ile Türkiye’nin en büyük perakende otomotiv gruplarından birisi haline gelmiştir. Ağırlıklı olarak, Türkiye’nin Güney Marmara Bölgesi’nin Yalova, Bursa, Balıkesir illerinde, birçok ulusal ve uluslararası marka ile otomotiv, sigorta, nakliye, akaryakıt ve inşaat sektörlerinde faaliyetlerine devam etmektedir.

Erdeğer grup şirketleri, faaliyet gösterdiği her sektörde, en üst derecede ve koşulsuz müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Mutlu çalışan, mutlu müşteri Erdeğer’ in en önemli prensiplerindendir.

Erdeğer, dürüst çalışma ilkeleri, üstün iş ahlakı ve yarattığı kaynaklarla istihdam sağlayıp ülke ekonomisine güç katan, faaliyette bulunduğu her sektör ve her alanda, daima en iyiyi hedefleyen sürdürülebilir bir marka olmayı amaçlamaktadır.